image image image
Fotograf - Mokotów
Kodak Foto Studio i Atelier
NAJTAŃSZE ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW
1 2 3

O firmie

image


Zdjęcia do wszystkich dokumentów

Od ręki na poczekaniu (2-3 minuty), na życzenie dowolny wymiar od 1x1cm do 20x30cm. Od 1990r. obsłużyliśmy już ponad dwieście tysięcy osób wykonując zdjęcia różnego przeznaczenia (do wizy, paszportu, dowodu, dyplomu, karty pobytu, loterii wizowej itp.).
Oferta specjalna dla dzieci i młodzieży
Zdjęcie do dowodu, paszportu, legitymacji za 3.50 PLN
każda następna sztuka powyżej 4 zdjęć za 1.00 PLN
przy wyborze 4 szt. maskotka w prezencie!

Foto Kodak - Najtańszy Fotograf Mokotów Studio

Opiekę nad studiem oraz koordynacją obsługi wszystkich klientów sprawuje Grzegorz Kwaśny prowadzący firmę od ponad 28 lat. W swoim studiu zatrudnia sześciu specjalistów wyłącznie z wykształceniem fototechnicznym. Fotografia to dla nich nie tylko hobby i pasja, ale również profity z osiągnięć swoich prac w licznych konkursach, jak i komercyjnych produkcjach dla stacji telewizyjnych. W studiu w osobnym atelier odbywają się sesje modowe i modelingowe, natomiast na parterze wykonuje się zdjęcia do wszystkich dokumentów.

W studiu nie zajmujemy się sesjami ślubnymi, obsługą wesel, chrzcin, komunii, zdjęciami osób ciężarnych lub dzieci. Obecnie skupiamy się wyłącznie na modelingu z przygotowaniem merytorycznym dla stacji TV, wielopoziomową identyfikacją osób (zdjęcia do wszystkich dokumentów w wersji papierowej, cyfrowej jak również obsługą systememu automatycznej weryfikacji cech biometrycznych).